Нові можливості ZVISNO, BONUS: відтепер ваш баланс та винагороди в Apple Wallet чи Google Pay!

Прив’яжіть свій профіль до Apple Wallet чи Google Pay – і витрачати бонуси буде так само просто, як і накопичувати!

Apple Wallet і Google Pay – це зручно: тепер більшість сертифікатів можна зберігати у мобільному додатку-гаманці – надійно упорядковані, доступні за пару кліків. Ви можете перевірити поточний баланс бонусів за покупки в будь-який момент. А щоб скористатися сертифікатом, достатньо показати його на екрані смартфона на касі закладу партнерської мережі!

  • Що таке Apple Wallet і Google Pay?
    Це мобільні додатки для безконтактних платежів, «гаманці» у смартфоні. В них можна зберігати не тільки дані банківських карток, але й купони, квитки, посадкові талони, і звісно ж, сертифікати програми ZVISNO, BONUS.
  • Чи безпечно користуватися мобільним гаманцем?
    Безпеку платежів для власників карток ZVISNO, BONUS через Apple Wallet і Google Pay гарантовано міжнародною платіжною системою Visa.

Як прив’язати ZVISNO, BONUS до мобільного гаманця?

  1. Спочатку завантажте додаток на смартфон: Apple Wallet доступний на App Store, Google Pay шукайте на Play Market.
  2. Авторизуйтеся у кабінеті ZVISNO, BONUS, перейдіть у розділ «Особистий профіль» та натисніть «Додати Програму Лояльності в Apple Wallet або Google Pay». Готово!
  3. Перейдіть у розділ «Мої замовлення», оберіть сертифікат і натисніть «Зберегти у Apple Wallet або Google Pay».

Тепер ви можете бачити у мобільному гаманці свій поточний баланс, додані сертифікати, а також розраховуватися ними у торгових точках.

NB: Це трапляється рідко, але деякі торгові точки ще не мають технічної можливості зчитувати сертифікати зі смартфона, тому можуть запитати у вас його роздрукований варіант. Будь ласка, зважайте на це при плануванні витрат.